عضویت در کانال تلگرام پرسش و پاسخ خانه کارگر
0 امتیاز
126 بازدید
در مراکز طرف قرارداد خانه کارگر توسط (120 امتیاز)
ویرایش شده توسط
ضمن عرض سلام و وقت بخیر
به استحضار می رساند که اینجانب محصولی تحت عنوان معجون مخصوص طبیعی اوینو متشکل از : مغز گردو،مغز بادام،مغز فندق،کره بادام زمینی شیره انگور سیاه و سفید شیره خرما،شیره توت،شیره انجیر، عسل،ارده،کنجد،پودر توت خشک  تهیه و در بسته بندی بسیار شیک و بهداشتی آماده نموده ام .
می خواستم از حضور شما مسئول محترم مربوطه سوال داشته باشم که آیا میتوان مکان ارائه و فروش این محصول را به اعضای محترم خانه کارگر داشت ؟
اگر بلی ، لطفا حقیر را در راستای بهبود فروش این محصول ملی و مقوی راهنمایی فرمایید

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (20,700 امتیاز)

باسلام
جهت عقد قرار داد با خانه کارگر میتوانید به سایت اینترنتی خانه کارگر مراجعه نمائید قسمت دعوت به همکاری از صاحبان مشاغل مشخصات و درخواست خود را ثبت نمائید.
 http://workerhouse.ir/Service_Request.aspx
پس از بررسی مشخصات و اطلاعات در صورت تائید موارد درج شده، کارشناس مربوطه باشما  تماس میگیرد.
در صورت داشتن سوال یا مشکلی میتوانید با شماره تماس خانه کارگر91009088-021تماس بگیرید،شماره تماس گویا میباشد عدد 0 را وارد نمائید تا به کارشناسان مربوطه صحبت نمائید.
عضویت خانه کارگر:

مدارک موردنیازبرای ثبت نام عضویت (بیمه شده اصلی) درخانه کارگر:کپی کارت ملی-کپی صفحه اول دفترچه بیمه تامین اجتماعی اجباری -یک عکس پرسنلی میباشد.که میتوانید با مراجعه به خانه کارگر های موجود در سطح کشور مراجعه نمائید و نسبت و عضویت اقدام نمائید.
ویا میتوانید به صورت غیرحضوری از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام اینترنتی نمائیدو پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان و درصورت تائید عضویت شما کارت عضویتتان به آدرس محل سکونت ارسال خواهد شد.
http://www.workerhouse.ir/members/default.aspx

سوالات مشابه

طرح سوال

طراحی و پشتیبانی توسط ایران جواب


.
...