عضویت در کانال تلگرام پرسش و پاسخ خانه کارگر
0 امتیاز
226 بازدید
در رزرواسیون استراحتگاه های خانه کارگر توسط (120 امتیاز)
سلام

چرا مهمانسرای سلمانشهر شده برای ازما بهترون چند ماه هست که برای رزرو اقدام میکنم ولی تا سایت باز میشود به هیچ عنوان نمیتوانی برای سلمانشهر اقدام کنی.

بعد که جای خالی را ادن به آشناها وازما بهترون. با میشه وعدم ظرفیت میاد جالبه که از اول تا آخر حتا غیراز ایام پیک هم خالی نیست سلمانشهر شده برامون ارزو

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (20,700 امتیاز)

باسلام
فقط استراحتگاههایی که ظرفیت دارند به رنگ سبز مشخص شده اند امکان رزرو دارند.(به دلیل عدم امکان استفاده از آن استراحتگاه در آن روز ، سوئیت را با پیغام "سهمیه برای این تاریخ تعریف نشده"مشخص می نمایند)
شروع رزرو استراحتگاه در تاریخ های معین که داخل سایت قرار داده شده است و تا پایان ماه میتوانید نسبت به رزرو استراحتگاه اقدام نمائید.(رزرو استراحتگاه مخصوص یک روز معین که داخل سایت قرارداده شده برای آن ماه نیست و شما تا روز قبل  از تاریخ حرکت در آن ماه (در صورت داشتن ظرفیت)امکان رزرو دارید)به طور مثال شروع رزرو استراحتگاه برای آذر ماه 1 آبان است، سایت تا آخر آذر ماه باز است و شما فرصت دارید تا تاریخ مورد نظر را رزرو نمائید.
 با عضویت در خانه کارگر از استراحتگاه های خانه کارگر در شهر های مختلف کشور استفاده نمائید.
لینک عضویت در خانه کارگر:
http://www.workerhouse.ir/members/default.aspx
امکان رزرو استراحتگاه برای افرادی که کارت عضویت خانه کارگر دارند وجود دارد تا بتوانند بصورت خانوادگی ازاستراحتگاه خانه کارگراستفاده نمایند.
رزرو استراحتگاه طبق جدول زمانبندی درج شده در صفحه اول سایت رزرواستراحتگاه خانه کارگرمیباشد.(زمانبندی ثبت نام وشرایط ، قوانین داخل سایت درج شده است)با وارد نمودن کد عضویت و کد ملی میتوانید دسترسی به سایت داشته باشید.
http://www.mworkerhouse.ir/

مراحل ورود به سایت استراحتگاه:
با ورود به سایت :http://www.mworkerhouse.ir/کدعضویت / کدملی درج و دکمه ورود به سامانه زده شود.از صفحه باز شده قسمت رزرواسیون ، رزرو استراحتگاه انتخاب شود.
شهر ، تاریخ مورد نظر انتخاب شود و دکمه مشاهده لیست انتخاب شود، 

انتهای صفحه دکمه تایید قوانین و ادامه رزرو را کلیک نمایید
نسبت به تعداد اعضاء خانواده رزرو شود در صورت عدم وجود تعداد نفرات متقاضی در سایت رزرو بلامانع می باشد.
روی گزینه رزروهای پرداخت نشده کلیک شود :
روی گزینه پرداخت رزرو کلیک شود :
جهت پرداخت اقدام و پرینت گرفته شود و به محل استراحتگاه ارائه داده شود .

 

سوالات مشابه

طرح سوال

طراحی و پشتیبانی توسط ایران جواب


.
...