عضویت در کانال تلگرام پرسش و پاسخ خانه کارگر
0 امتیاز
974 بازدید
در عضویت و تمدید آن توسط (120 امتیاز)
سلام.

بنده در سامانه http://www.workerhouse.ir برای عضویت در خانه کارگر ثبت نام کردم. حال میخواستم ببینم برای همسر خود که تحت تکفل بنده میباشد هم باید جداگانه برای عضویت ثبت نام کنم و برای ایشان هم کارت عضویت جداگانه صادر شود یا اینکه ایشان از کارت عضویت بنده میتوانند استفاده کنند؟

هدف من و همسرم شرکت در دوره های آموزشی سدا میباشد.

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (20,700 امتیاز)

با سلام
اگرفرد بیمه شده اصلی(بیمه تامین اجتماعی اجباری)عضو خانه کارگر باشند،افراد تحت تکفل (همسر و فرزندان مجرد)نیز میتوانند از خدمات خانه کارگر مانند کلاسهای آموزشی رایگان استتفاده نمایند. 
مدارک موردنیازبرای ثبت نام و تمدید عضویت (بیمه شده اصلی) درخانه کارگر:کپی کارت ملی-کپی صفحه اول دفترچه بیمه تامین اجتماعی اجباری -یک عکس پرسنلی میباشد.که میتوانید با مراجعه به خانه کارگر های موجود در سطح کشور مراجعه نمائید و نسبت و عضویت اقدام نمائید.
ویا میتوانید به صورت غیرحضوری از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام اینترنتی نمائیدو پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان و درصورت تائید عضویت شما کارت عضویتتان به آدرس محل سکونت ارسال خواهد شد.
http://www.workerhouse.ir/members/default.aspx
جهت تمدید غیر حضوری کارت عضویت خانه کارگر:
 بصورت اینترنتی از طریق لینک زیرپس از ورود به پنل کاربری عضو اطلاعات شخصی خود را ویرایش و اقدام به تمدید نمائید،
پس از بررسی مدارک عضویت توسط کارشناسان مربوطه در صورت صلاحیت عضویت شما تائید شده و کارت عضویت به آدرس محل سکونت ارسال خواهد شد.
http://www.workerhouse.ir/members/Member-Login.aspx?status=error

 

سوالات مشابه

سوالات مشابه

طرح سوال

طراحی و پشتیبانی توسط ایران جواب


.
...