عضویت در کانال تلگرام پرسش و پاسخ خانه کارگر
0 امتیاز
237 بازدید
در مراکز طرف قرارداد خانه کارگر توسط (120 امتیاز)
سلام

   از این که این سایت را راه اندازی فرمودید تا کارگر بتونه بدون رفت و آمد های شهری از امکانات و خدمات خانه کارگر اطلاع و احیاناٌ بهره برداری کنه خوشحال و سپاسگزارم.

   حدود دوازده ساله که بازنشسته شدم و دراین مدت به همه امکاناتی که این ارگان محترم برای ما فراهم کرده نیازداشته ام ولی به علت این که روش اطلاع رسان مناسبی همچون این سایت وجود نداشته و برای ما سخت ترین چیز رفت و آمد های طولانی است هیچ نصیبی حاصلم نشده.

  حال که این امکان فراهم شده استدعا دارم نسبت به لیست کردن امکاناتی که از قبیل سفرها و استخرها و کلاس های آموزشی و... ترتیبی اتخاذ شود که با مراجعه به ان لیست از همه امکانات با خبر شویم.

مثلاٌ سازمان خدمتگزار و محترم اتوبوسرانی بعضی سال ها استخری را برای کارکنان و مستمری بگیران در نظر می گرفتند که با مبلغی ناچیز حدود دوهزار و پانصد تومان در جهت سلامت جسم و روح عزیزان خدمت شایسته ای بود، که عدم اقدام در سال 97 موجب دل شکستگی آنان شد.

  خواهشمندم چنانچه برای خانه کارگر مقدور است این اقدام شایسته را که برگزیده ترین اقدام است، چون ضمن آب درمانی ( اکثراٌ شغل سخت و زیان آور داشتند ) بهترین روش دیدن دوستان قدیمی است و یک نوستالژی می باشد را در حالت عالی در چند قسمت شهر مثلاٌ شهرک غرب و میدان تختی و... یا حداقل یک استخر که سال قبل هفته ای دو شب استخر میثاق بود، عنایت فرمائید.

از این که شکیبایی فرمودید سپاسگزارم

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (20,700 امتیاز)

باسلام
خانه کارگر با هدف خدمتگزاری به کارگران و خانواده های محترم آنان شروع به راه اندازی بزرگترین شبکه خدمات تخفیف سراسری کشور نموده است که با دریافت کارت عضویت از هر یک از شعبات خانه کارگر می تواند از خدمات زیر بهره مند شود.
میتوانید با مراجعه به سایت خانه کارگر لیست تخفیفات وطرف قراردادهای خانه کارگرکه با مراجعه به آنجا با کارت عضویت برای خدمات ارائه شده تخفیف میدهند را مشاهده نمائید.
http://www.workerhouse.ir/ServiceListA.aspx
در فیلدهای قرار داده شده میتوانید،
شهرمحل سکونت -نوع خدمت-زیر خدمت-و نام مرکز مد نظر را جستجو نمائید تا طرف قرار دادهای خانه کارگر را برایتان نمایش دهد.
میتوانید بادردست داشتن کارت عضویت و آگاهی از درصد تخفیفات به مراکز طرف قراردادمراجعه نمائید .
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به شماره تماس خانه کارگر تماس بگیرید:91009088-021 

سوالات مشابه

طرح سوال

طراحی و پشتیبانی توسط ایران جواب


.
...